Pekelná výzva bude jen pro otrlé!

Ve dvanáctém díle se pustí do hry o sto tisíc korun čtyři muži – Ondra, Tomáš, Míra a Maťo – a jedna drobná Míša, kterou byste při představování snadno přehlédli.
Pekelná výzva (12) - Míra se raduje
Pekelná výzva (12) - Míra se raduje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sledujte v pondělí 6. ledna 2014!

V prvním kole si totiž musí rozbít o hlavu láhve. Případně je rozbít o hlavu svému spoluhráči. Druhé kolo je gastronomické a hráče bude pořádně mrazit!

Některé nejen v puse, ale zřejmě i v hlavě. Jak jinak si totiž vysvětlit, že milionkrát ohraný český hit Dlouhá noc přisoudí jeden z nich zpěvačce Iloně Csákové místo Heleně Vondráčkové?

Štáb v Pekelné výzvě se pravidelně stará i to, aby naši bojovníci byli zdraví. Léčí je tradiční medicínou – rybím tukem, kterou do sebe kopou ve velkém.

V Pekelné výzvě také utužujeme nově vzniklá přátelství. To se podle dramaturgů nejlépe dělá tak, že dva hráče posadíte do pohodlných lehátek a přikážete jim zpívat. Ale kdyby to bylo tak prosté! Zpěvu totiž něco brání.

Co konkrétně to je a jak si s tím naši hráči poradí, uvidíte v Pekelné výzvě už v pondělí od 20.15 na Prima COOL. Nenechte si ujít Pekelnou výzvu s pořadovým číslem dvanáct.

Reklama
Reklama