Pekelná výzva: Kdo měl sex s obézní kamarádkou?

Tvrdý sex a s obézní kamarádkou? Desátá Pekelná výzva překoná i tento zážitek, který na sebe soutěžící prozradí. Sto tisíc korun jim bude stát za to, aby si rozbíjeli syrová vejce o hlavu, házeli do sebe panáky rybího tuku nebo si dokonce nechali kálet na hlavu.
Pekelná výzva (10) - Veronika
Pekelná výzva (10) - Veronika

reklama

Vítejte v desátém díle ďábelsky nadupané soutěže už v pondělí 23. prosince ve 20.15 hod. na Prima COOL!

Překonat nepříjemné pasti a dostat se do finále, kde budou hrát až o sto tisíc korun, se stejně jako v předchozích dílech pokusí pětice hráčů. Tentokrát to budou: Vojta, Miloš, Honza, Veronika a Marek.

Hned poté můžeme do prvního kola. Otázky jsou jednoduché, až triviální, možnost odpovědět ale dostane jenom ten, kdo se odváží překonat fyzickou bolest a patřičně se o ni přihlásí: položí prsty do pastičky na myši. S bolestivou grimasou na tváři se i banální otázky odpovídají poměrně složitě. No schválně, je rajče ovoce, nebo zelenina?

Taktéž druhé kolo je jakousi esencí české povahy: když něco víte nebo v něčem vynikáte, dostanete přes prsty, respektive vajíčkem o hlavu.

Kde si to ale hráči opravdu vypijí, to bude ve třetím kole. Chtějí-li doplnit přísloví, musejí se o odpověď řádně přihlásit a pak se za ni také odměnit.

V předposledním kole konečně přichází na řadu trocha odpočinku, ale ne tak ledajakého. Sedí se sice v plážovém křesle, ovšem nad soutěžícími létají holubi s plnými střevy...

Kdo bude nakonec vítězem 10. dílu? Dívejte se v pondělí 23. 12. ve 20.15 na Prima COOL.

reklama

reklama