Pekelná výzva sklátí servírku na žíněnku

Stejně jako v předchozích dílech Pekelné výzvy i v této půjde soutěžícím o důstojnost. Kdo má tolik odvahy riskovat vlastní pověst? Tohle pondělí to budou Vašek, Daniel, Tereza, Jarda a Adam.
Pekelná výzva (14) - Vašek, Terezka, Jarda a Adam
Pekelná výzva (14) - Vašek, Terezka, Jarda a Adam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co na sebe soutěžící prozradili do dotazníků, se dozvíte TADY. Tipněte si, kdo je kdo!

Podívejte se na speciální VIDEO se soutěžící Terezkou!

Smích z úvodního představování ovšem soutěžícím brzy doslova zamrzne na rtech. V prvním kole totiž budou pojídat led.

Aby se jim trochu prokrvily nejen mozkové závity, ale i hlava a obličej, nejenže budou odpovídat na otázky, ale ve druhém kole si tuto část těla zkrášlí pomocí čelenky, gumičky a pravítka.

A brzy to bude bolet ještě víc. Ono když s vámi někdo mlátí o zem, je těžké vyjmenovat i tři kosti v lidském těle. A vzpomenout si na názvy filmů, když hlavu pokrývá helma a většinu času ležíte na žíněnce – o tom ani nemluvě. To si člověk nevzpomene ani na první slova Máchova Máje, který by jinak odrecitoval i o půlnoci.

Aby se soutěžící trochu posilnili, dostanou od štábu v dalším kole jednu pochoutku. Některým, pravda, chutnat nebude, ale jiní si na ní – měřeno počtem získaných bodů – smlsnou parádně. Za každou správnou odpověď do sebe totiž musejí nasoukat jednu lžičku. Čeho? Nechte se překvapit.

V posledním kole to pak zase bude bolet. Iva Pazderková totiž do čtrnáctého dílu pozvala ještě dalšího hosta – doktora BolíTo...

Kdo se nakonec podívá do finále a kolik peněz si z něj odnese? Dívejte se v pondělí od 20.15 na Prima COOL.

Reklama
Reklama