7 unikátních offroadů od Jeepu na oslavu Velikonoc

Někde se slaví Velikonoce barvením vajíček, jinde stavěním bláznivých offroadových speciálů. Asi je vám jasné, jakou cestu si vybrala automobilka Jeep. Vůbec ale nepochybujeme o tom, z čeho by měl Ježíš větší radost.
Unikátní Jeep Quicksand.
Unikátní Jeep Quicksand.
Jeep

reklama

Americký Jeep na jaře tradičně pořádá akci nazvanou Easter Safari a pro jeho inženýry je to unikátní příležitost, jak se pořádně vyblbnout. Mohou totiž vzít prakticky jakýkoliv model, ať už starý, nebo úplně nový, a s pomocí jakýchkoliv dílů, které si najdou, seženou nebo vyrobí, pak mohou vytvořit svou vizi perfektního Jeepu. Letos automobilka představila sedm takových aut a rozhodně bychom si mezi nimi vybrali.

Najdete tu vkusně vylepšený Jeep Grand Cherokee z roku 1993 s rozšířeným a zvýšeným podvozkem a pořádnými pneumatikami, čtyřdveřový Wrangler s průhlednými dveřmi i stropem, splašený hot-rod s osmiválcem Hemi a manuální převodovkou, model Compass v expediční úpravě nebo ultimativní offroad do těžkého terénu.

K některým z těcho aut natočil Jeep také krátká videa, která je představují ve větším detailu. Sice ne přímo v akci někde v poušti, ale i tak je to moc pěkná podívaná. A protože pár fotek nikdy neřekne celou pravdu, jsme za to rozhodně rádi. Který stroj se nejvíc líbí vám? My bychom asi váhali mezi tím krásným hranatým Grand Cherokee a správně praštěným Quicksandem. Dejte nám vědět!

 

Jeep Quicksand

 

Jeep Grand One

 

Jeep Safari

 

Jeep Trailpass

 

Jeep Switchback

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!