Akce i autařská podívaná. Rychle a zběsile 8 přijíždí!

Už brzy vtrhne do kin osmý díl původně čistě autařského filmu Rychle a zběsile. Novinka ale víc sází na akci a hlavně na hollywoodské hvězdy – včetně takových, které byste možná nečekali.
Akce i autařská podívaná. Rychle a zběsile 8 přijíždí!
Akce i autařská podívaná. Rychle a zběsile 8 přijíždí!
Universal Pictures UK

reklama

Do kin tenhle akční filmový nářez vtrhne 8. dubna, ale producenti se rozhodli navnadit nás nový trailerem. A vypadá to, že se rozhodně máme na co těšit. Jen nečekejte klasickou podívanou plnou upravených aut, holek v extrémně krátkých sukních a hlavně nečekejte starou dobrou partu, kterak jako vždy drží za každých okolností pohromadě.

Pravdou je, že od toho všeho ve filmu kousek je, ale režisér vsadil spíše na pořádnou akci. Čekají nás výbuchy, honičky a přestřelky, které známe z těch nejlepších hollywoodských akčních filmů. A hlavně zápletka, při které se roztrhne na první pohled silné rodinné pouto. Dom Toretto, kterého hraje Vin Diesel, zradí své nejbližší a přidá se k Charlize Theron na stranu zla.

Aby to bylo úplně zamotané, místo Doma zaujme monstrózní Hobbs neboli Dwayne Johnson, který navíc do té „správňácké“ party přibere padoucha z předchozího dílu, Jasona Stathama. Mimochodem, matku Dwayna Johnsona si ve filmu zahraje oscarová herečka Hellen Mirren. Dokonce byl prý speciálně kvůli ní předělán scénář tak, aby její postava vůbec vznikla. Tak moc si hollywoodská hvězda chtěla ve filmu zahrát.

Premiéra je v České republice plánována na 13. dubna 2017. Vyrazíte?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!