Amatérská Gymkhana se starou Imprezou má grády

Ken Block se svou Gymkhanou odstartoval hotové šílenství, kterým se nakazil kde kdo. Mezi ty nejzajímavější nakažené auto maniaky ale rozhodně patří Tyler Witte, který se vám představí ve fantasticky zpracovaném videu.
Amatérská Gymkhana se starou Imprezou má grády
Amatérská Gymkhana se starou Imprezou má grády
Tyler Witte

reklama

Gymkhana způsobila ve světě aut malé šílenství. Však ji také kdekdo napodobuje. Dokonce sama automobilka Ford, která Kena Blocka ve světě gymkhany doprovází, má svou verzi podobných videí. Jen bez reálných aut a lidí. :) Dnes ale necháme Ford a Kena Blocka odpočívat a ukážeme si mladíka jménem Tyler Witte.

Tohle jméno byte si měli zapamatovat, protože pokud si ho všimne některá z automobilek, má o práci postaráno. Své video natočil s minimálními financemi, jen za pomoci svých kamarádů a svého notně přestavěného Subaru Impreza. Místo závodní trati se vrhli na pozemek stavební firmy, kde dostalo Subaru pořádně za uši.

Videu nechybí akce, styl, skvělý střih a bezvadná doprovodná hudba. O Tylerovi rozhodně ještě uslyšíme! A mimochodem, věděli jste, že Ken Block také začínal na Subaru? :)

reklama

reklama