Aston driftoval s auty za 2 miliardy. Slaví novou továrnu

Hodně velkolepě pojal britský Aston Martin stěhování do nové továrny. Natočil video se všemi svými nejslavnějšími auty a mnoha z nich dal také náležitě do těla. Tak se nám to líbí!
Aston Martin se driftů nebojí, ani když jde o auta za desítky milionů.
Aston Martin se driftů nebojí, ani když jde o auta za desítky milionů.
Aston Martin

reklama

Celkem 28 aut v souhrnné hodnotě 65 milionů liber, tedy v přepočtu přes 2 miliardy korun, si zahrálo v novém krátkém filmu od Aston Martinu. Automobilka tak pokřtila svou novou továrnu u St Athan ve Walesu, která sestává ze tří působivých obřích hangárů. Právě ty se ve videu staly hříštěm pro několik výtečníků, kteří se vloupají dovnitř a pořádně protáhnou ty největší skvosty. Podlahu plnou černých pruhů od spálených pneumatik pak musí uklízet chudáci hlídači...

Ve videu si můžete prohlédnout exkluzivní Aston Martin Vulcan, vzácný One-77, klasickou bondovskou DB5 i moderní DB 10 z posledního filmu, mimořádně ceněný model DB4 a řadu dalších vozů napříč mnoha desetiletími. Na pneumatikách se přitom nešetřilo a vozy driftují i po skupinkách. Tohle zkrátka chtělo odvahu, protože kdyby se něco nepovedlo, mohla to být opravdu hodně drahá legrace.

Celé video má téměř 7 minut, a i když originálními nápady zrovna nehýří, už samotný počet a exkluzivita zastoupených aut ve spojení se špičkovou produkcí ho řadí vysoko nad průměr. Nechybí ani suchý britský humor, takže je to ideální kombinace.

reklama

reklama