Audio přímo od Lamborghini je dárek za všechny peníze

Už jste někdy viděli přenosný audio systém z karbonu a oceli, se startovacím tlačítkem a čtyřmi výfuky? Lamborghini takovou věc právě teď nabízí, cena je však z říše supersportů.
Esavox je přímo od Lamborghini.
Esavox je přímo od Lamborghini.
Lamborghini

reklama

Vypadá fantasticky a zaručeně ohromí každou návštěvu. A i kdyby vpředu nebyl ten obrovský nápis Lamborghini, každému nadšenci do aut bude okamžitě jasné, odkud vítr fouká. Tvůrcům se totiž podařilo dokonale zachytit vzhled skutečných supersportů téhle italské značky. Člověk aby se skoro bál tu věc zapnout, aby nepřišel o sluch a nepopálil se o rozžhavené výfuky.

Ostatně právě Lamborghini ve spolupráci se společností iXoost tento přenosný audio systém nazvaný Esavox vytvořilo. Základem je údajně ten samý karbon, který automobilka používá při výrobě svých supersportů. Každý kus vyrábí ručně a na výběr jsou barvy Nero, Rosso, Arancio a Giallo. Rozměry jsou 125x65x50 centimetrů a hmotnost údajně dosahuje několika desítek kilogramů, takže s "přenosností" to nebude nijak žhavé.

[[nid:]]

Cena za takovou exkluzivitu? Na webu Lamborghini, kde můžete prozkoumat i všechny technické parametry, se uvádí částka 22 400 švýcarských franků, tedy v přepočtu přes 560 tisíc korun. Ano, za to si můžete koupit pěkné nové auto, ale určitě ne takové, jakým by chtěl jezdit někdo ze zákazníků Lamborghini. Navíc tahle aparatura reguluje výkon subwooferu skrze klapky ve výfucích, což je nekonečně cool.

reklama

reklama