Auta 3 míří do kin. Nový trailer ukazuje, že se máme na co těšit

Neskutečných 11 let uplynulo od premiéry prvního dílu kresleného filmu Auta. Tehdy si jej zamilovali nejen děti, ale i jejich rodiče. A podle prvních trailerů předpokládáme, že u třetího dílu to nebude jinak.
Auta 3 míří do kin
Auta 3 míří do kin
Disney•Pixar

reklama

První i druhý díl zaujaly fantastickými detaily, jakými byly třeba létající Volkswageny Beetle jako hmyz, pasoucí se traktory místo krav nebo malá rolička Michaela Schumachera, kterého ztvárnilo Ferrari F430. Ačkoliv první díl trhal rekordy v návštěvnosti kin, s tím druhým nadšení trochu opadlo. Další pokračování tak bude mít hodně práce, aby ukázalo, že za to znovu stojí. Podle nového traileru si ale troufáme odhadnout, že stojí.

Auta 3 slibují velkolepou podívanou.

VIDEO: To bude jízda! Prodloužený trailer na Auta 3

A úspěch bude mít možná hlavně u těch, kteří přece jen kresleným filmům už trošku odrostli. Celý film je prošpikován moudrými rozhovory na téma stáří, budoucnost nebo šance na úspěch. A uznejte sami, není to právě to, co řeší většina z nás možná častěji, než by sama chtěla? Právě s tímhle vším se pere i Blesk McQueen, který zestárl, ale jeho soupeři jsou stále mladší. Navíc zažije opravdu drsnou nehodu, po které se bude jen těžko vracet zpět. Víc prozrazovat nebudeme. Udělejte si chvilku čas a vyrazte do kina. :) Buráka, který ve filmu samozřejmě nechybí, si přece nenecháte ujít.

reklama

reklama