Autosalon Extra 2017 (9)

Chcete mít auto v dokonalé kondici? Se skvěle běžícím motorem, nízkou spotřebou a perfektním lakem? Užitečné produkty a služby spojené s automobilovým průmyslem představujeme v teleshoppingovém pořadu Autosalon Extra.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Autosalon Extra 2017 (9)

reklama

  • Chcete vylepšit své auto? Společnost M+H nabízí veškeré nadstandardní vybavení pro osobní auta i karavany. Ozvučení, kamery, parkovací asistenty, antiradary nebo i zvyšování výkonu. Má největší showroom v Česku, kde si lze vše vyzkoušet, a veškeré úpravy jsou homologovány pro zápis do technického průkazu
  • Nanokosmetika Pikatec díky využití nejmodernějších technologií vytváří na karoserii auta dokonalý ochranný štít s nepřekonatelnou odolností vůči nečistotám. A pokud se s ošetřením svého auta nechcete trápit sami, můžete vše svěřit do rukou profesionálům.
  • S věkem a najetými kilometry u aut rostě hlučnost i spotřeba a naopak klesá výkon. Aditivum Atomium zabraňuje stárnutí motoru tím, že vytváří ochrannou vrtsvu na třecích plochách a pomáhá zachytávání oleje. Kompresní tlak, hlučnost i spotřebu dokáže zlepšit až o čtvrtinu.

reklama

reklama