To bude divoké! V novém Top Gearu budou celebrity řádit v Toyotě GT86

Top Gear vstává z mrtvých a s novou trojicí moderátorů přichází také nové „auto za rozumnou cenu“. V něm čas na okruhu tradičně zajíždějí slavní hosté. Naposledy celebrity řádily v Mini, noví moderátoři však vybrali mnohem zajímavější auto.
V novém Top Gearu budou celebrity řádit v Toyotě GT86
V novém Top Gearu budou celebrity řádit v Toyotě GT86
Top Gear

reklama

Auto za rozumnou cenu zavedla trojice Clarkson, Hammond a May. Ti pro celebrity měli připravenou Kiu Ceed, Suzuki Liana a také Opel Astra. Auta nic moc, ale vidět v nich třeba piloty F1 bylo k nezaplacení. J Po tom, co byla tahle moderátorská esa odejita a na jejich místo nastoupil Chris Evans se svým týmem, to chvíli vypadalo, že jízdy v autě za rozumnou cenu končí. Nakonec je produkce zachovala a na Evansův pokyn celebritám pořídila Mini.

Aston Martin Rapide S

VIDEO: Nejlepší silnice světa podle Top Gearu

 Ale protože i Evans byl pro své zjevné nedostatky odejit, nové moderátorské trio dostalo povolení auto pro celebrity změnit. A protože už víte, že Matt LeBlanc, Rory Reid i Chris Harris jsou opravdoví automobiloví nadšenci, tak právě podle toho také vypadá jejich výběr. Sáhli po extrémně hravé Toyotě GT86. Tahle zadokolka za cenu 819 000 Kč, čemuž se rozumná cena moc říkat nedá, nabízí neuvěřitelnou porci zábavy, hravosti a navíc je schopna vám během jediného ujetého kilometru vyčarovat na tváři široký úsměv. Pod kapotou mí atmosférický čtyřválec boxer o objemu 2 litry, který na zadní kola posílá výkon 200 koní a točivý moment 205 Nm.

Přijde vám to málo? Je to přesně tak akorát, abyste si auto zvládli před zatáčkou krásně rozhodit a k jejímu konci ji v pohodě srovnat. Navíc si to celou dobu budete užívat jako malé dítě rozbalování dárků. Právě pro tento skvělý koktejl, který GT86 nabízí, si myslíme, že nové okruhové bitvy celebrit konečně dostanou trochu šťávy.

reklama

reklama