Do kin zamíří Baby Driver. Nabité filmové překvapení

Letošní rok bude v kinech natřískaný efektními automobilovými honičkami. Jako zatím poslední se do seznamu připsala slibná ztřeštěná akce s jedním driftujícím Subaru Impreza v hlavní roli.
Do kin zamíří Baby Driver. Nabité filmové překvapení
Do kin zamíří Baby Driver. Nabité filmové překvapení
Sony Pictures Entertainment

reklama

Už víte, že se letos dočkáme třetího dílu kresleného filmu Auta, již osmého dílu Rychle a zběsile a také dokumentárního filmu, který mapuje neuvěřitelný život legendy jménem Bruce McLaren. K této trojici v létě přibude nová akční komedie s názvem Baby Driver.

Její režii si na starost vzal Edgar Wright, kterého znáte z filmů Jednotka příliš rychlého nasazení nebo Soumrak mrtvých. Ten do hlavní role odvážného řidiče s lehce pohnutým osudem obsadil mladičkého Ansel Elgorta. Zatím ne moc známý herec má ve filmu vedle sebe legendy stříbrného plátna, kterými jsou Jamie Foxx nebo Kevin Spacey. A oba jmenovaní hrají záporáky! :)

Děj se točí kolem jedinečných řidičských schopností mladíka jménem Baby. Ten je ale využívá pro potřeby mafie, což se mu samozřejmě vymstí. A stane se tak samozřejmě ve chvíli, kdy se zamiluje. Zápletka je možná lehce čitelná, ale první trailer slibuje pořádnou akci, které bude vévodit skvělé Subaru WRX. První ohlasy na film, který bude mít oficiální premiéru v srpnu, jsou nadšené. Prý se rozhodně máme na co těšit. :)

reklama

reklama