Dolanský pod lupou: Jak to bylo s falešným řidičákem?

V posledních měsících se v médiích řeší otázka ohledně falešného řidičáku herce Jana Dolanského a dokonce se objevily informace, že o něj přišel. Jak to je ale ve skutečnosti?
V baru bylo veselo
V baru bylo veselo
Tatry mountain resorts

reklama

„Řidičák mám a auto s ním dál řídím, kdyby mě zastavil policista, tak mu ukážu platný legální řidičský průkaz," řekl Dolanský, kterému otázky ohledně aut už evidentně pijí krev.

"Myslím si, že to vše okolo toho mého řidičáku byla i jedna velká nafouknutá mediální bublina, už to opravdu nechci nějak dále mediálně rozebírat,“ prozradil Dolanský v Nízkých Tatrách, kam o víkendu radši přiletěl letadlem.

Ale prý nepohrdne ani cestou vlakem.

„Naposledy jsem jel na hory vlakem. Opil jsem se s kamarády a pořád jsme tehdy jen popíjeli,“ zavzpomínal na pubertu herec, který ztvárnil v seriálu Cesty domů "grázlíka" Romana Hamzíka.

Ale ani tentokrát to s alkoholem v Tatrách nezanedbával. V Champagne baru těsně pod sjezdovkou bylo neustále veselo a skleničky jen cinkaly.

Svoji počtenou rodinu ale tentokrát Dolanský nechal doma, kromě zábavy totiž na něj čekala i práce. Konala se zde totiž předpremiéra nového českého filmu 10 pravidel jak sbalit holku, v němž si zahrál.

Manžel herečky Lenky Vlasákové ale své děti rozhodně, co se týče zimních sportů nezanedbává.

„Max už snowboard vyzkoušel druhý rokem a Johan ještě ne, ale to přijde," smál se Dolanský, který má s manželkou tři děti - Amálku, Maxe a nejmladšího Johana. A stará se i o nejstarší Sofii, kterou má Vlasáková z předchozího manželství.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

 

Herci Matásek a Dolanský mají problém s falšovanými řidičáky. Půjdou sedět?

Skandál a úplatky: Půjde Matásek s Dolanským do vězení? (TOP STAR video)

Dolanský, Prachař a Svarinská byli neustále v dobré náladě

Jak správně zapařit? Poradí vám partička Dolanský, Prachař a Ruml

reklama

reklama