Dřevo a alcantara. Prohlédněte si interiér Kodiaqa Scout

Autosalon v Ženevě startuje už za pár hodin, a tak i česká Škoda chystá svoje trumfy. Mezi ně patří i model Kodiaq ve verzích Scout a Sportline. A právě interiér lehce terénní verze Scout si dnes můžete prohlédnout.
Škoda Kodiaq Scout
Škoda Kodiaq Scout
Škoda Auto

reklama

Škoda Auto bude mít na ženevském autosalonu stánek nabitý novinkami. Prim zde bude hrát jak nová Octavia ve všech svých podobách, RS nevyjímaje, tak právě první SUV značky, model Kodiaq. Ten už se za novinku označit nedá, však se stačí rozhlédnout po silnicích a garantujeme vám, že alespoň jeden denně potkáte.

Interiér Škody Kodiaq
Autor: Škoda Auto Interiér Škody Kodiaq

Ale právě verze Scout a Sportline jsou zatím jedna velká neznámá, která se představila jen na oficiálních fotografiích. A právě díky nim se můžeme nově podívat na to, jak to bude vypadat v interiéru chystaného Kodiaqa Scout. Víme, že přístrojová deska dostala dekory připomínající dřevo a sedadla kombinují kůži a Alcantaru a nechybí jim vyšitý nápis Scout.

Vrcholem je pak 9,2palcový displej infotainmentu, který nahrazuje doposud používaný osmipalcový dotykový displej. Nové bude i prostředí systému a zároveň zmizely poslední dva ovladače pro nastavení hlasitosti a rolování v menu. Vše tedy bude ovládáno jen a pouze dotykově.

Interiér Škody Kodiaq
Autor: Škoda Auto Interiér Škody Kodiaq

Ačkoliv u některých aut dřevěné dekory nepůsobí zrovna hezky, možná se dá říct, že až lacině, na fotkách to Kodiaqovi celkem sluší. Není to přeplácané a nepůsobí to ani příliš uměle. Souhlasíte, nebo máte opačný názor?

reklama

reklama