Driftujte s Autosalonem a vyhrajte Opel Astra OPC

Pořad Autosalon a FTV Prima vyhlašují velkou soutěž pro všechny fanoušky automobilů. Hlavní výhrou je Opel Astra OPC, ve kterém se také bude závodit v driftování!
Easy Drift
Easy Drift
Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestliže chcete poměřit síly s jinými v řidičském umění, zkuste to před celým národem. Poměřte svoje síly s ostatními ve velké Driftovací soutěži. Ukažte, že jezdit smykem je snadné!

Měřit své síly budou vždy tři noví soutěžící každý týden. Každý týden se tak můžete přihlásit do naší Driftovací soutěže, takže šance, že se zúčastníte a vyhrajete je opravdu velká. A kdo se zúčastnit nechce, ten může hlasovat. Nejlepší z nejlepších pak dostane Opel Astra OPC, který bude celou dobu soutěžním vozem.

 

O SOUTEŽÍCÍCH

Kdo může soutěžit?

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba, která dovršila 18 let věku a je občanem České republiky, nebo občanem členského státu EU s trvalým pobytem v ČR a zároveň má platný řidičský průkaz.

Jak se do soutěže přihlásit?

Musíte zaslat registrační SMS ve tvaru DRIFT na telefonní číslo 906 02 10. Cena je 10 Kč včetně DPH. Vybráni budou tři soutěžící – kvalifikuje se ten, jehož SMS byla doručena na 500., 1000. a 2000. místě.

Kdy se můžete hlásit?

Registrace probíhá od 1.3.2014 do 8.9.2014, - registrace skončila, SMS neposílejte!

Po vyhlášení Soutěžících v Pořadu se Spolupořadatel se Soutěžícími telefonicky spojí a domluví si termín natáčení Driftingu s vozem Opel Astra OPC.

JAK SE HLASUJE

Hlasování poroty

Během natáčení bude Soutěžící obodován odbornou porotou v rozmezí 0 - 100 bodů a výsledek bude uveřejněn jak v Pořadu, kde bude mít odvysílanou svou jízdu, tak na stránkách autosalon.iprima.cz. Výsledek bodování odbornou porotou slouží jako setinový koeficient pro celkový výpočet hlasů. Tzn., pokud soutěžící dostane od odborné poroty: 25 bodů, koeficient bude 0,25.

Driftovací soutěž - logo
Driftovací soutěž - logo

Od začátku do konce soutěžního týdne se bude na webu zobrazovat pouze bodování (koeficient) udělené porotou. Až při vyhlášení vítězů jednotlivých soutěžních týdnů v Pořadu se na webu zobrazí celkové hodnocení (tj. bodování odborné poroty krát hlasy z internetového hlasování). Příklad: soutěžící dostane od poroty 40 bodů a na internetu 10 000 hlasů, výsledek je v tomto případě 0,40 x 10 000 = 4 000 hlasů.

Hlasování diváků a čtenářů

Hlasování pro soutěžící bude probíhat přes internetové stránky www.prima-autosalon.cz, kde bude mít každý soutěžící své video z jízdy. Hlasování do soutěže probíhá od soboty 10:40 do středy 23:59.

V jeden den bude možné udělit pouze jeden hlas jednomu ze tří soutěžících aktuálního soutěžního týdne. Výhru vyhrává soutěžící s nejvyšším počtem dosažených hlasů. Pokud by bylo více výherců se stejným počtem hlasů, rozhoduje vyšší počet bodů od odborné poroty. Pokud by byl bodový zisk od poroty rovněž stejný, rozhoduje vyšší počet hlasů z internetu.

 

VÝHERCE ZÍSKÁ OPEL ASTRA OPC!

 

Zde najdete herní řád, kterým je nedílnou součástí této soutěže a podle kterého se SMS soutěž Autosalon –Drifting + Opel Astra OPC řídí.

Vážení soutěžící, upozorňujeme Vás, že vzhledem k § 6 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, do soutěže nebudou započítávány hlasy odeslané či získané nepoctivým způsobem (např. pomocí automatizovaných či jiných obdobných systémů).

Jako bonus bude ke každému dílu natočen speciální nezávodní drift známé osobnosti. I tu bude hodnotit porota, ale výhru žádnou nedostane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama