Drsná pomsta za špatné parkování

Parkovací místa jsou malá, auta stále větší a někteří řidiči mají problém trefit se do vyznačeného chlívečku. A tak zaparkují prostě tak, jak přijedou. Jenomže to může mít následky.
Drsná pomsta za špatné parkování
Drsná pomsta za špatné parkování
Alex Broadbent

reklama

Kdo by to neznal. Přijedete na parkoviště, které je plné k prasknutí, a vždy narazíte alespoň na jednoho pitomce, který parkuje takzvaně „na hulváta“. Stojí většinou přes dvě až tři místa a zjevně mu je úplně jedno, že ostatním překáží. Asi bychom takové parkování v případě velkých nebo dražších aut pochopili, ale ne hned u vchodu. Tak se dá možná parkovat na nejodlehlejší části parkoviště, kam moc řidičů nezajíždí.

Pokud tak zaparkujete, může se vám stát to, co majiteli BMW. Ačkoliv kolem něj nikdo jiný neparkuje, takže teoreticky nikomu nepřekáží, zaparkoval tak odvážně, že se to nelíbilo řidiči terénního Jeepu. Proto ho do parkovacího místa prostě odstrčil. Upřímně přiznáváme, že se nám nelíbí chování ani jednoho z nich. Ten v Jeepu mohl řidiči BMW prostě jen nechat vzkaz s tím, co si o něm myslí. Nebo si na něj počkat. Ale odřít mu kvůli parkování auto? To je i na nás moc.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!