Extrémní nadšenec si přestavěl garáž na showroom Tesly

Láska k jedné jediné značce aut může mít různé podoby. Někdo prostě jen kupuje ta konkrétní auta, jiný k tomu přidá i sadu oblečení nebo jiných doplňků. Opravdový nadšenec si ale doma klidně postaví věrnou kopii showroomu.
Extrémní nadšenec si přestavěl garáž na showroom Tesly
Extrémní nadšenec si přestavěl garáž na showroom Tesly
DÆrik

reklama

A tomu už se říká oddanost. Majitel garáže, tedy vlastně showroomu, se jmenuje Erik. Teslu si doslova zamiloval, a proto si pořídil rovnou dva Modely S. Tím to u něj ale neskončilo. Rozhodl se proto, že nejlepší bude, když si svou garáž předělá přesně po vzoru prodejen této značky. A šel na to opravdu důkladně.

Nejprve si objednal totožnou červenou barvu, kterou jsou vymalovány showroomy Tesly, a vymaloval garáž. Pak objednal naprosto stejný stůl, za kterým sedí prodejci těchto jedinečných vozů. Následně přišlo na řadu logo, které je v prodejnách na zdech. Nechtěl ale nějak obyčejně přidělávat nápis na zeď třeba lepidlem. Šel na to úplně jinak. Nejprve ze dvou MDF desek vyřízl nápis Tesla a nalakoval ho bílou barvou. Následně vzal malé odřezky desky, přitloukl je na zeď a na ně nalepil suchý zip. Díky tomu nápis Tesla působí tak, že levituje.

Možná je Erik jen velkým fandou a možná si splnil sen, který asi máme všichni. Tedy mít garáž přesně podle našich představ a naplněnou báječnými auty. Ano, je to trochu odvážný projekt, ale je jedinečný a skvěle dotažený do detailu. Co vy si o tom myslíte?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!