Ferrari slavilo v Praze sedmdesáté výročí přehlídkou snů

Italská automobilka Ferrari letos slaví sedmdesáté výročí. V jeho rámci se rozhodla uspořádat po několika evropských městech úžasné spanilé jízdy a setkání. Mezi tato města se zařadila také Praha a rozhodně bylo na co se dívat.
Ferrari slavilo v Praze sedmdesáté výročí přehlídkou snů
Ferrari slavilo v Praze sedmdesáté výročí přehlídkou snů
Cossie670

reklama

Je jasné, že takové jubileum, jako je sedmdesátka, se prostě musí oslavit ve velkém. A Scuderia Praha, která měla tu oslavu na starosti, ji ve velkém opravdu pojala. Do Trojského zámku se sjelo 35 krásných aut se vzpínajícím se koněm ve znaku. Každé dokonale naleštěné a připravené oslnit všechny přítomné.

Mezi přítomnými super auty nechyběly novinky v podání Ferrari LaFerrari nebo 812 Superfast, o kterém jsme vám říkali včera. Ale i milovníci klasických vozů si přišli na své. Ukázala se tu dokonce dvě Ferrari GTO, Ferrari 400 nebo Ferrari 308. Skvělé fotky z akce připravil pro vás už dobře známý fotograf a carspotter, který si říká Cossie670.

A pokud by vám snad bylo líto, že jste na tomto jedinečném setkání nebyli, máme pro vás dobrou zprávu. Už brzy si totiž budete moci spravit chuť. 3. a 4. června se podobně početná přehlídka Ferrari představí i v rámci akce Chateau Loučeň d’Elegance. Tak si udělejte vykřičník do kalendáře! :)

reklama

reklama