Fifina ve vůni. Čtvrtníček prodal Štajfovi závodní R5

Tohle vás zaručeně pobaví. Rallyový jezdec Vojtěch Štajf dostal zálusk na novou Fabii R5. Musel sice Petru Čtvrtníčkovi nechat na protiúčet svého Formana, ale když nebude mít Pech, určitě bude spokojený.
Fifina ve vůni. Čtvrtníček prodal Štajfovi závodní R5
Fifina ve vůni. Čtvrtníček prodal Štajfovi závodní R5
Racing 21 - Klokočka ŠKODA Czech National Team

reklama

Že nevíte, o čem mluvíme? Pak si uvařte dobrou kávu a pusťte si následující video. Pokud totiž patříte mezi fanoušky internetového seriálu Autobazar Monte Karlo, pak vám garantujeme, že se budete skvěle bavit. V hlavních rolích se vedle Vojty představí také Petr Čtvrtníček, který hraje prodejce v Autosalonu Klokočka a také současně bratra Karla Čížka, tedy bazarníka z Monte Karla. A jestli něco Petr umí, pak je to inteligentní humor plný jemných narážek na kde co a kde koho.

Ale abychom si jen nedělali legraci. Novou etapu v letošní sezoně odstartuje FIA Evropská rallye trofej, do níž posádka Štajf-Rajnoha vstoupí coby reprezentanti České republiky. Seriál FIA European Rally Trophy Central 2017 čítá šest podniků v zemích střední Evropy včetně šotolinové Lausitz Rallye, která celý šampionát uzavírá.

My dodáme, že loňskou Škodu Fabia R5 posádky Štajf–Rajnoha pro letošek osedlá známý zpěvák a také závodník Daniel Landa, vedle něhož se posadí ostřílený navigátor Julius Gál. Boje o jednotlivá umístění budou o to zajímavější, že do sezóny 2017 nastoupí v třídě R5 slavný jezdec Václav Pech, který sedlá závodní Ford Fiesta R5.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!