FOTO: Nová Octavia poprvé živě! Má zvláštní blinkry

Na hradecké dálnici jsme dnes odchytili testovací exemplář faceliftované Octavie, která přijde na trh příští rok. A musíme přiznat, že ve skutečném světě vypadá vážně povedeně.
Nová Octavia vypadá ve skutečnosti mnohem lépe než na fotkách.
Nová Octavia vypadá ve skutečnosti mnohem lépe než na fotkách.
archiv Prima

reklama

Pokud jste modernizovanou Octavii po zveřejnění prvních fotek odsoudili, počkejte si raději na osobní dojmy. Ve skutečnosti totiž vypadá o poznání lépe. Celé auto působí po faceliftu jemnějším a propracovanějším dojmem a obzvlášť zadní světla vypadají opravdu skvěle. Ani kritizovaná přední maska s dělenými světlomety však v reálném světě vůbec není ošklivá. Zajímavé je také umístění blinkrů na spodní hranu všech předních světel, jak to můžete vidět v galerii.

[[nid:]]

Celkové bychom se dokonce nebáli napsat, že Octavia pro modelový rok 2017 na pohled vypadá hodnotněji, zajímavěji a vlastně i celkové lépe než před faceliftem. Ano, také jsme v první chvíli byli přinejmenším rozpačití, ale začínáme věřit, že nové tvary brzy zdomácní. Pokud byla Škoda často kritizována za nezajímavost a uniformitu svých aut, tohle je krok správným směrem.

Škoda Octavia se změní také v interiéru.

Prohlédněte si nové interiéry pro Škodu Octavia

Nová Škoda Octavia s dělenými světlomety.

GALERIE: Nové fotky Octavie. Už se vám líbí?

reklama

reklama