GALERIE: Aston Martin a Red Bull představují vyladěný Vantage

Další spolupráce známého výrobce energetických nápojů a automobilky Aston Martin dala vzniknout speciální edici modelu Vantage. Má nový lak a vyladěný interiér.
Aston Martin a Red Bull představují vyladěný Vantage
Aston Martin a Red Bull představují vyladěný Vantage
Aston Martin/Red Bull

reklama

O spolupráci těchto dvou společností už nejspíš víte. Před nějakou dobou představily projekt Aston Martin AM-RB 001, tedy speciální superauto, kterého se prý milovníci neotřelých vozů i přes vysokou cenu nemohou dočkat. Samotný Red Bull má pak už nějakou dobu tendence vyvíjet i své vlastní supersporty, přičemž první ukázky jeho práce nevypadají vůbec špatně.

Aston Martin Vantage upravený pod taktovkou Red Bull nese speciální tmavě modrý lak s názvem Mariana Blue nebo stříbrný s názvem Tungsten Silver. Nové lakování skvěle doplňuje karbonový splitter, karbonová mřížka a také masivní a taktéž karbonový difusor. Nechybí samozřejmě nové nástavce prahů.

Uvnitř Aston nabídne loga Red Bullu, která jsou vyšitá do hlavových opěrek a výrobce přidal i karbonové obložení, volant potažený Alcantarou a speciální diamantové prošívání. Na přání můžete dostat také plaketky s podpisy Maxe Verstappena a Daniela Ricciarda, kteří prý oba vizuální podobu této speciální edice schválili.

Pod kapotou může mít Aston Martin Vantage buď atmosférickou V8 o objemu 4,7 litru, která dipsonuje výkonem 436 koní, nebo šestilitrovou V12 s výkonem 573 koní.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!