GALERIE: Epická automobilová sbírka vás dostane

Je neuvěřitelné, kolik je na světě lidí, kteří mají fantastické automobilové sbírky plné úžasných kousků. Ta, ze které pochází následující galerie a video, je všechny ale převyšuje.
Epická automobilová sbírka vás dostane
Epická automobilová sbírka vás dostane
Romans International

reklama

Čas od času vám nějakou tu vskutku zajímavou sbírku úžasných aut ukážeme, ale tato je prostě jiná. Je v ní totiž úplně vše, o čem jste kdy snili, na co šetřili a o čem kdy mluvili. Vlastní ji Khalid Mohammed Abdulrahim, bahrajnský podnikatel a stavební magnát, mezi jehož nejslavnější stavby patří třeba bahrajnský závodní okruh. O tom, že tenhle chlapík má hodně peněz a opravdu dobrý vkus, netřeba debatovat.

[[nid:]]

Přitom to začalo prostě jen tím, že si koupil několik skvělých, ale celkem ne tak jedinečných aut. Pak ale Khalid kontaktoval britské dealerství luxusních aut a supersportů Romans International se seznamem aut, která prostě musí mít, ale nemá čas a chuť po nich pátrat. To měli zařídit pracovníci právě téhle firmy. Na seznamu byly opravdové legendy, jako Ferrari Enzo, Porsche 911 GT1, Maserati MC12 nebo McLaren F1. Šéf dealerství pak Khalidovi doporučil ještě Mercedes-Benz CLK GTR. Ten totiž v tak jedinečné sbírce přeci nemůže chybět. A když si někdo jako Khalid objedná takové krásky, je jasné, že je také dostane. Chvíli to trvalo, nebylo to prý úplně jednoduché a už vůbec to prý nebylo levné.

Výsledek jejich snažení si můžete prohlédnout jak v galerii, tak v krásném videu. Jen upozorňujeme, že jedinci se slabším srdcem, tuhle přehlídku automobilové krásy budou jen těžko rozdýchávat. :)

reklama

reklama