GALERIE: Jak jsme letos bourali. České silnice v roce 2016

Neuvěřitelné situace byly i letos k vidění na českých silnicích. Některé kuriózní, některé překvapivé, některé bohužel tragické a stále se opakující. Podívejte se, jak jsme letos na českých silnicích bourali.
Policisté často řeší kuriózní situace. Platilo to i v roce 2016.
Policisté často řeší kuriózní situace. Platilo to i v roce 2016.
Týdeník Policie

reklama

Do letošního přehledu jsme vybrali nejen dopravní nehody neobvyklé, ale také ty smutnější, které ukazují časté řidičské zlozvyky a jejich tragické důsledky. Pokud ještě nevíte, jaké si dát letos předsevzetí, třeba v nich najdete inspiraci. Pro začátek navrhujeme: nebudu řídit opilý, nebudu projíždět blikající přejezdy, nebudu ujíždět policii, budu za volantem přemýšlet...

Připomenout si s námi můžete jak nehody "slavné", třeba srážku armádních pandurů nebo trolejbus na sloupu, tak ty, které jste nejspíš vůbec nezaznamenali. Zdrojem fotografií je Týdeník Policie, který každý den přináší nespočet podobných zpráv. Vřele doporučujeme tento poučný kanál sledovat, nehody se totiž nevyhýbají nikomu a je to celkem účinná prevence.

Nemáte dost? Připomeňte si také náš loňský výběr, kdy jsme dali dohromady rovnou stovku českých nehod. A z některých jde člověku vážně rozum kolem. O některých neobyčejných nehodách jsme se navíc v průběhu letošního roku podrobněji rozepsali v samostatných článcích.

Dramatické nehody na českých silnicích.

GALERIE: Jak jsme letos bourali. 100 kuriózních českých nehod

Klády při nehodě projely celým autem

Nejšťastnější Čech. Klády při nehodě projely celým autem

Česká důchodkyně si spletla koleje s rozbitou silnicí

Česká důchodkyně si spletla koleje s rozbitou silnicí

Škoda Superb po skoku cizince z hotelu.

Takhle dopadne Superb po pádu člověka z okna

reklama

reklama