GALERIE: Mánie jménem Liberty Walk. Kterým autům sluší?

Tuningová společnost Liberty Walk se proslavila divokou úpravou vzhledu se širokými blatníky. Teď tento recept úpravci po celém světě aplikují prakticky na cokoliv. Kterým autům tahle kůra sluší, a kterým už spíš škodí?
Audi S5
Audi S5
Liberty Walk

reklama

Není potřeba dodávat, že Liberty Walk si v extrémnosti prostě libují. Kombinují klasické japonské úpravy, které jsou známy už po několik desítek let, a nové technologie tak dobře, že ve finále občas nejde poznat, jak vypadalo auto před úpravou. Nejčastěji sahají po evropských modelech, kterým dodávají široké bodykity a velká kola. Některé jejich projekty jsou minimálně zajímavé a vcelku nás i baví, jiné už jsou podle nás přes čáru. Mezi ty povedené určitě můžeme zařadit třeba Maserati GranTurismo nebo Nissan GT-R35. Ty méně povedené zase zastupuje Ferrari 488 GTB nebo McLaren 650S.

Víme, že design je věcí subjektivní a že je těžko ho jakkoliv hodnotit. Ale i tak nás zajímá váš názor. Jsou tyhle do extrému vyhnané úpravy ještě v kurzu? A líbí se vám vůbec? Pro představu jsme dali dohromady galerii fotek, která práci Liberty Walk ukazují. Co vy na to?

reklama

reklama