GALERIE: Oslava hranatosti. Monumentální Géčko od Mansory

Velké nárazníky, lehce kolotočářský styl interiéru a hlavně hodně karbonu. Poslední úprava Mercedesu-Benz třídy G od Mansory je přesně ve stylu téhle značky.
Oslava hranatosti. Monumentální Géčko od Mansory
Oslava hranatosti. Monumentální Géčko od Mansory
Mansory

reklama

„Géčko“ je samo o sobě legendárním a nepřehlédnutelným autem. Je jedno, jestli narazíte na obyčejnou naftovou variantu, nebo rovnou na verzi AMG. Pokaždé vás tohle auto prostě zaujme. A ne jen vzhledem, léty prověřené jsou i jeho terénní schopnosti. Ne nadarmo si je do svých služeb vybíralo a stále vybírá několik světových armád.

Jedním z vrcholů, který Mercedes pro třídu G nabízí, je verze G 500 4×4². Zvýšená, nepřehlédnutelná, prostě dokonalá. :) Kdo z vás ji viděl někdy naživo, jistě bude souhlasit. Ale čeká se na ni dlouho a její cena je jedna z těch takřka nechutných. Právě proto je tu Mansory, který svou poslední úpravu připodobnil právě této verzi.

Bentley Bentayga je mezi úpravci až překvapivě oblíbené.

Bentayga RS? Obří Bentley dostalo sportovní vzhled

Nabízí nový kit, který obsahuje karbonové prahy, rozšířené blatníky a nové nárazníky. Jen tohle případného zájemce vyjde na 18 900 eur, tedy v přepočtu asi 510 000 Kč. K tomu ale úpravce nabízí také střešní spoiler, který může sloužit také jako světelná rampa. Dále pak karbonové kryty zpětných zrcátek, klik, karbonové lišty na A sloupcích i podél auta a také karbonovou kapotu.

Zapomenout nesmíme ani na vydařená kola, která Mansory nabízí v rozměrech od 21 do 23 palců. Jen pro zajímavost, pokud byste sáhli po těch největších, tedy 23palcových kolech, budete muset shánět pneumatiky v rozměru 305/35 R23. Jako sladkou tečku nabízí Mansory také úpravu motoru pomocí úpravy map řídící jednotky. Vzhledem k tomu, že záleží na tom, jakou verzi zákazník přiveze, konkrétní čísla si úpravce nechal pro sebe.

reklama

reklama