GALERIE: Plyšáci pro boháče. Auta ze zlata a sametu

Někdo má rád plyšová zvířátka, někdo rovnou celá auta. Sice to není moc praktické a v dešti takové auto vypadá jako zmoklý pes, ale rozhodně je to způsob, jak se v davu milionářů odlišit.
Tkanina místo laku na Maserati Ghibli.
Tkanina místo laku na Maserati Ghibli.
Euroimport Pneumatici

reklama

Samet, velur, semiš nebo plyš, to všechno jsou označení pro materiály, které obvykle najdete jen uvnitř aut – a i to jen velmi zřídka. Najde se ale pár lidí, kteří chtějí mít auto chlupaté i zvenku a místo laku nebo fólie proto použijí tkaninu. Musí se pak ovšem smířit s tím, že jim lidé na auto budou sahat, protože takovému nutkání prostě nejde odolat a hebká karoserie k tomu přímo vybízí. Nicméně přilákání pozornosti bývá hlavním důvodem pro takovou úpravu, takže by to vadit nemělo. Tedy pokud to majitelé nědělají jen proto, aby s autem mohli mazlit.

Už v minulosti se na ulicích ukázal hebký černý Rolls-Royce Phantom Drophead, Porsche Panamera nebo Ferrari 599, teď k nim přibylo také Maserati Ghibli. Jak taková auta vypadají, na to se můžete podívat v galerii – včetně smutného pohledu na to, když nasáknou vodou v dešti.

reklama

reklama