GALERIE: Ráj škodovkářů. Nový kalendář si zamilujete

Parta známá jako Škoda Team každoročně připravuje originální škodovácký kalendář. I letos je hodně povedený, plný krásných klasických škodovek a jedné potetované krásky.
Ráj škodovkářů. Nový kalendář si zamilujete
Ráj škodovkářů. Nový kalendář si zamilujete
Škoda Team/ Radim Kořínek

reklama

loňský kalendář měl velký úspěch a ten letošní jistě nebude jiný. Dívka pro kalendář na rok 2017 se vybírala na srpnovém srazu Škoda Teamu. Vítězkou se stala Šárka Lisová, která je už ostřílenou modelkou. Hlavní cenou, kterou vyhrála, bylo právě focení letošního kalendáře. Za fotoaparát se postavil úspěšný český fotograf Radim Kořínek, který s citem a hlavně vkusem vybral 13 krásných vozů z historie domácí automobilky.

V kalendáři nechybí prototypy, legendy, závodní speciály nebo sportovní kupé. Jeden měsíc se tak můžete kochat vozem MTX Škoda Buggy z roku 1970 a jiný zase Škodou 765 Kombi vyrobenou jen v jediném exempláři. Nechybí tu ani tovární vůz Škoda 130LR/B, se kterým závodil John Haugland, nebo třeba Škoda 1000MB. Pokud si kalendář chcete pořídit, připravte si 190 Kč. Objednávat můžete na této adrese. Mimochodem, zájemci o kalendář by se měli připravit na silný zážitek z webových stránek, který jsou podobně retro, jak ta auta... :)

[[nid:]]

reklama

reklama