GALERIE: Slavný úpravce Porsche představil strhující kalendář

TechArt je dvorním úpravce automobilky Porsche. Pro jejich vozy nabízí to nejlepší a často i to nejodvážnější. A pro své fanoušky připravil skvělý kalendář, na který s chutí budete hledat místo na zdi.
Porsche 911 Turbo od TechArt
Porsche 911 Turbo od TechArt
TechArt

reklama

Kalendář nabízí celkem zajímavý průřez produkce TechArtu. Najdete zde Macan, Targu nebo 911 GTS a GT3 RS. Každé auto je jiné. Zatímco Macan překvapivě decentní, žlutozelená Targa 4S zase překypuje karbonem a křičí do světa, že právě ona je pánem každé silnice. Mimochodem, věděli jste, že TechArt čas od času upravuje i modely? Před pár lety se na Carreru 993 od společnosti Bburago prodávaly spoilery, křídla a kožené potahy sedaček. Vše právě s logem TechArt. J

A mimochodem, letos je kalendář bez sličných krásek. TechArt sází jen a pouze na svou práci. A podle nás dobře dělá. Těch polonahých holek je všude až dost a ne vždy je to ku prospěchu věci. Někdy prostě místo zadků chceme obdivovat designové zadní nárazníky, ze kterých hrozivě vykukují koncovky výfuku. Máte to také tak? Pokud se vám kalendář líbí, můžete ho objednávat na této adrese. Cena je 29,8 eur, tedy asi 805 korun.

[[nid:]]

reklama

reklama