GALERIE: Upravený Mercedes třídy S je monstrum ve smokingu

Německý úpravce Prior Design si vzal do parády luxusní kupé z dílny Mercedesu. Eleganci se však rozhodl vyměnit za hrubou sílu a výsledek působí nesmírně agresivně.
Upravený Mercedes třídy S je monstrum ve smokingu
Upravený Mercedes třídy S je monstrum ve smokingu
Prior Design

reklama

Němečtí Prior Design se specializují na drahá, rychlá a luxusní auta. Berou je totiž prý jako výzvu. Vždyť přece udělat z káčátka labuť je jednoduché. Udělat ale z labutě princeznu, to už chce odvahu. A tu tahle parta tunerů rozhodně má. Úprava, kterou si můžete prohlédnout v galerii, je toho důkazem. Jen v tomto případě jde asi bojové plemeno labutě. Jen posuďte sami.

 V prvé řadě byla připravena kompletní sada karosářských dílů s označením PD75SC, která je vyrobená z vyztuženého sklolaminátu. Na první pohled dělá z luxusního „eSka“ bestii s otře řezanými rysy. V sadě nechybí nárazníky, nové nástavce prahů, rozšířené blatníky a hlavně parádní zadní difusor. Celkem prý tenhle bodykit rozšiřuje auto až o 100 mm. Navíc ho může doplnit na zakázku dělaná kapota a velké zadní přítlačné křídlo.

Protože dnešní doba velí auta snižovat, ani Prior Design nezapomněli na nový podvozek. Ten pak skvěle ladí s novými kovanými koly, která jsou v nabídce v rozměrech 18 – 23 palců. Ale změny proběhly také pod kapotou a v interiéru. Zmínit určitě musíme nový titanový výfukový systém a také nové čalounění sedadel v kombinaci kůže a Alcantary. Jak se vám líbí vyladěná Mercedes-Benz třídy S? My si myslíme, že je to vydařená práce.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!