GALERIE: Zrezlý lovec. Stylový Jeep Wrangler Hunting

Perfektně dotažený interiér plný staré kůže a zvětralého kovu, rezavá kapota a nepřekonatelné terénní schopnosti. Speciální Jeep Wrangler v lovecké úpravě je opravdu výjimečný offroad do nepohody.
Jeep Wrangler Hunting Unlimited.
Jeep Wrangler Hunting Unlimited.
Vilner

reklama

Komplexní úpravu tohoto Jeepu Wrangler s názvem Hunting Unlimited má na svědomí společnost Vilner. A musíme uznat, že je to vážně promyšlené dílo pro opravdové lovce. Navenek vypadá jako starý orezlý offroad, jakých je americký venkov plný, ve skutečnosti je to však samozřejmě moderní auto. Nejde ale o žádný laciný polep - z vozu byla pečlivě strhána původní barva a s pomocí speciální techniky pak byl vytvořen dojem zoxidovaného železa.

Tabák, kůže, kov

Stejný přístup Vilner zvolil také uvnitř. Majitel vozu je totiž nejen vášnivý lovec, ale také sochař. V interiéru proto najdete nepřehlédnutelnou kovanou lebku místo hlavice řadicí páky, starou kůži v tradičním odstínu "Old Tobacco" se speciálním prošíváním, kožené brašny na vybavení nebo obklady z matného kovu, který má tu správnou zašlou patinu. Zkrátka je to moderní a v terénu velice schopné auto, které ale navíc dostalo charisma starých časů.

Wrangler z roku 2012 se dočkal i vylepšení pro jízdu mimo asfalt - má zvýšený podvozek FOX, výkonný naviják Warn a 37palcové pneumatiky BFGoodrich Krawler, které si poradí i s jízdou přes velké ostré kameny. O pohon se stará šestiválec Pentastar o objemu 3,6 litru s výkonem 285 koní a točivým momentem 353 Nm. Síla motoru putuje na všechna čtyři kola přes šestistupňovou manuální převodovku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!