Honička jako z filmu. Zloděj bez papírů ujížděl v kradené Fabii

Spáchat tolik prohřešků, přestupků a trestných činů najednou, to už je skoro umění. Před pár dny měli policisté plné ruce práce s čtyřiatřicetiletým řidičem, který zvláštně kličkoval ulicemi Vojkovic. A byli dost překvapení, když zjistili, co je zač.
Honička jako z filmu. Zloděj bez papírů ujížděl v kradené Fabii
Honička jako z filmu. Zloděj bez papírů ujížděl v kradené Fabii
Policie ČR

reklama

Možná si příslušníci mysleli, že řidič Škody Fabia kličkuje, protože trochu přebral. To by totiž bylo bývalo ještě v „normálu“. Nečekali ale, že se právě vydali na stíhací jízdu za zlodějským recidivistou, který ani nemá řidičák. Fabii se příslušníci snažili zastavit během několika kilometrů, ale ačkoliv její šofér neměl s řízením žádné zkušenosti, podle dostupných informací řídil poprvé, unikal celkem dlouho.

Nebál se vjet ani do protisměru ani na chodník. Je tak velkým štěstím, že jedinou obětí nehody je on sám. Respektive ta Fabia, kterou kradl jen pár hodin před tím, než honičku ukončil náraz do svodidel. Následně policisté zjistili, že auto je plné ukradených věcí z rodinného domu, z jehož zahrady vůz ukradl. Zloděj, který strávil takřka polovinu svého života ve vězení, tak zamíří zpět, a to jen dva týdny poté, co byl propuštěn.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!