Je to bar? Je to letadlo? Ne, tohle je vnitřek dodávky

I ty nejdražší limuzíny světa jsou poměrně nízké a tím pádem i trochu stísněné. Pokud chcete po silnici cestovat rychle a v extrémním pohodlí, řešením je nákup speciálně upravené dodávky.
Interiér Mercedesu Sprinter od Carlex Design.
Interiér Mercedesu Sprinter od Carlex Design.
Carlex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Upravený Mercedes Sprinter od známé společnosti Carlex Design nabízí pro čtveřici pasažérů opravdu mimořádný prostor a výbavu. Působivý černý interiér se dřevěnými a zlatými doplňky vypadá spíš jako business třída v orient expresu nebo na palubě soukromého letadla. Obrovská odvětrávaná sedadla z kůže a karbonu nabízí dost místa i pro průměrného basketbalistu a každý z pasažérů může ovládat systémy auta skrze velké dotykové obrazovky.

Uvnitř najdete spoustu výbavy, která zahrnuje dvě velké obrazovky od Sony, výkonný audio systém, rolety na oknech, důmyslný systém osvětlení, výklopné stolky nebo třeba zlaté popelníčky. Cena úpravy zatím zveřejněna nebyla, ale jak říká známé pravidlo světa luxusu - pokud se musíte ptát, tak na to nejspíš nemáte.

Pokud jde o prestiž, ani ten nejdražší Mercedes Sprinter se samozřejmě limuzínám od Bentley nebo Rolls-Royce nevyrovná. Pro účelnou přepravu byznysmenů, celebrit nebo významných zástupců státu však dává smysl. I proto se podobným úpravám věnuje řada firem a nabízejí působivé přestavby dodávek všech možných velikostí. Nedávno jsme vám například představovali Mercedes třídy V, který se zjevně zhlédl právě ve vozech Rolls-Royce:

Interiér Mercedesu třídy V od firmy OKCU.

Jako v letadle. I takto může vypadat interiér dodávky

Reklama
Reklama