Kafe a káry. Rumunský umělec kreslí auta z kávy

Dnes vám představíme malíře, který spojil dvě své vášně dohromady. Výsledek je fantastický a klidně bychom si ho zarámovaný pověsili třeba do obýváku.
Adrian Mitu kreslí auta z kávy
Adrian Mitu kreslí auta z kávy
Adrian Mitu

reklama

Jednou vášní rumunského malíře, který se jmenuje Adrian Mitu, jsou historické i současné závodní stroje od BMW. Druhou vášní Adriana je káva. A tak se prostě jednoho dne rozhodl, že kávu a kreslení spojí dohromady. Ačkoliv to zní zvláštně, výsledek jsme si zamilovali.

Adrian totiž kávu použil místo většiny barev. A bylo to prý celkem snadné. Nejprve si načrtnul obrysy, ty pak vyplnil několika odstíny kávy a výsledek jen lehce doladil studenými barvami. To proto, že káva má velmi teplý barevný tón, který studená modrá nebo oranžová skvěle doplní.

Adrian má se svými plátny velký úspěch. Dokonce takový, že jeho práce bude vystavena v USA v jedné z velkých místních galerií v rámci oslav 75 let BMW Motorsport. My se tomu nedivíme, protože obrazy jsou to skvostné. Pokud vás zajímá, co vše Adrian umí, sledujte jeho facebookové stránky. Stojí to za to. :)

reklama

reklama