Kalendář Pirelli bude plný fetišismu

Mezi kalendáři je ten od pneumatikářské společnosti Pirelli něco jako Rolls Royce. Každá modelka, která se do něj dostane, si to moc považuje. Letos se máme na co těšit. Třeba na plnoštíhlou modelku Candice Huffine nebo latex, kůži a bičíky.
Kalendář Pirelli 2015
Kalendář Pirelli 2015
pirelli
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nebojte se, že by kalendář Pirelli začal fotit jen „otylé velryby“. Známe spoustu žen, které by chtěly být štíhlé tak, jak je Candice Huffine obézní. A komu se i přesto nebude líbit, ten si přelistuje na další strany, kde najde třeba exotickou krásku Adrianu Lima.

K dalším protagonistkám patří přední světové topmodelky jako Carolyn Murphy, Karen Elson, Raquel Zimmermann, Natalia Vodianova, Cameron Russell, Sasha Luss, Anna Ewers, Joan Smalls a Gigi Hadid.Tak jako v několika předchozích vydáních kalendáře, nechybí ani pro rok 2015 brazilská kráska Isabeli Fontana. My vám nyní přinášíme fotografie ne přímo z kalendáře, ale z jeho tvorby.

Nový ročník prestižního kalendáře se fotil v květnu v New Yorku. Fotografem je Steven Meisel, po více než dvě desetiletí tvůrce obálky italského módního časopisu Vogue. Mezi jeho proslulá díla patří například obal pro album zpěvačky Maddonny „Like a Virgin“. Styling všech modelek je práce Carine Roitfeld, bývalé šéfredaktorkvy Vogue Paris.

Každoročně jsou s kalendářem spojeny i charitativní dražby. Nejinak je tomu i v České a Slovenské republice, kde se již více než 13 let výtěžky z dražeb obvykle využívají na výzkum a podporu léčby rakoviny nebo na péči o děti. České veřejnosti bude kalendář představen po světové premiéře, která proběhne koncem listopadu.

Video VIP zprávy: Hvězdy se rozpovídaly o svém účinkování v kalendáři Přirelli

Hvězdy o kalendáři Pirelli: Tady budeme vždycky vypadat skvěle!

Monica Bellucci patří k nejkrásnějím herečkám

Jaké slavné herečky se svlékly pro kalendář Pirelli

Reklama
Reklama