Komik převlečený za dělníka uvěznil řidiče na kruháči

Když někdo zablokuje všechny výjezdy z kruhového objezdu, jak dlouho po něm budete kroužit a hledat cestu ven? Známý komik Rémi Gaillard se to rozhodl zkusit v dalším provokativním videu.
Rémi Gaillard zase trápil řidiče i chodce.
Rémi Gaillard zase trápil řidiče i chodce.
Rémi Gaillard

reklama

Náš oblíbený komik Rémi Gaillard vydal další video, ve kterém nemilosrdně trápí řidiče i chodce. A opět jde daleko za hranu toho, co bychom u nás nazvali milým svěrákovským humorem. Hrozba případné žaloby ho zjevně netrápí, a tak z lidí bez servítek dělá blbce. A nejen to. Také se svléká podél silnic, šikanuje dělníky na stavbě nebo řidičům sprostě nadává s pomocí světelné cedule u dálnice.

Na tento způsob humoru zkrátka člověk musí mít žaludek, ale pokud je to vaše krevní skupina, rozhodně vás Rémi pobaví. I když i on má své slabší chvilky.

 

Pokud Gaillarda nesledujete, ale jeho jméno je vám povědomé, určitě už jste viděli některý z jeho starších kousků. Před časem jsme psali například o jeho městském dobrodružství, kdy se v otlučeném autě vydával za nevidomého řidiče, který řídí s pomocí slepecké hole. Slavný je i jeho kousek, kdy v převleku za obrovského holuba kálí šokovanému řidič na čerstvě umyté auto.

reklama

reklama