Kvůli nálepce „Volím Trumpa“ mu zapálili Mustanga

Prezidentské volby ve Spojených státech, respektive jejich výsledek, má nemilou dohru pro jednoho z příznivců nového prezidenta. To, že Trumpa podporoval, ho stálo jeho vlastní auto.
Kvůli nálepce „Volím Trumpa“ mu zapálili Mustanga
Kvůli nálepce „Volím Trumpa“ mu zapálili Mustanga
carscoops

Politika, stejně jako seriál Teorie velkého třesku, vždy veřejnost rozděluje na dva tábory. V případě prezidentských voleb v USA si ale tyto tábory doslova vyhlásily válku. Příznivci Hillary Clinton, která prohrála, s výsledkem nesouhlasili. Svůj postoj se ale rozhodli vyjádřit zcela nepochopitelným způsobem plným vzteku, demonstrací a v některých případech i ostrých nepokojů.

Právě vandalismus a nepokoje odnesl Ford Mustang jednoho z příznivců Donalda Trumpa. Jeho majitel měl totiž na autě samolepku s heslem „Volím Trumpa“. Některého z příznivců Hillary to tak rozčílilo, že stříbrný Ford Mustang prostě podpálil. Z auta nic moc nezbylo, protože krom založení ohně si vandal vyhrál ještě s růžovým sprejem. Napsal na auto „FK Trump“, což asi překládat nemusíme.

Neodnesl to ale jen Mustang. Toto nesmyslné řádění nepřežilo ani vedle zaparkované Volvo. To prý podle majitelky na sobě žádné samolepky ale nemělo. Policie zatím vandala usilovně hledá a my doufáme, že svému trestu neujde. I kdyby majitel volil třeba mimozemšťany, nikdo mu nemá právo sahat na auto.

[[nid:]]

reklama