Lamborghini postavilo velkolepou prodejnu. Uhodnete kde?

Má tři patra a je přehlídkou luxusu, vybraného stylu a jedinečnosti. Vybraná klientela si zde nekoupí jen nová auta, ale i příslušenství v podobě suvenýrů nebo oblečení. Už víte, kde by něco tak opulentního mohlo stát?
Lamborghini postavilo velkolepou prodejnu
Lamborghini postavilo velkolepou prodejnu
Lamborghini

reklama

Pokud vás napadla stále slunná Dubaj, pak jste se trefili.  Nikde jinde by asi něco podobného vůbec nemělo šanci vzniknout. Vždyť už i Bentley právě v Dubaji před nedávnem postavilo velmi luxusní prodejnu. Tak je jasné, že koncernový sourozenec Lamborghini nemůže zůstat pozadu.

Prodejna má neskutečných 1 765 m2 podlahové plochy a je tři patra vysoká. Hlavním důvodem pro tuto stavbu je fakt, že Lamborghini už brzy spustí prodej nového SUV Urus a předpokládá, že o něj bude obrovský zájem. Tak to asi proto, aby ta fronta měla kde stát. :) Každopádně podle generálního ředitele Lamborghini Stefana Domenicaliho je podobný showroom dnes prostě nutnost a brzy se k podobný stavbám, alespoň v Dubaji, brzy uchýlí i ostatní prodejci luxusních aut.

A nejde jen o prodej nových aut. Dealerství bude samozřejmě zajišťovat také servis všech modelů značky a na prodej zde bude vše, co má rozzuřeného býka ve znaku. Pokud letos vyrážíte na dovolenou právě do Dubaje a nutně toužíte po hrnečku Lamborghini, tento showroom najdete zde.

reklama

reklama