Lepí se vám někdo na zadek? Pusťte z výfuku plameny!

Určitě znáte to nepříjemné lepení některých řidičů na zadek vašeho auta. Následující video vám ukáže, kterak se takového „lepiče“ snadno zbavit. Řidič Lamborghini svého kolegu ve Ferrari pořádně vyděsil.
Lepí se vám někdo na zadek? Pusťte z výfuku plameny!
Lepí se vám někdo na zadek? Pusťte z výfuku plameny!
Pog

reklama

Tedy v tomto případě nejde o nějakého nevychovaného pitomce, který za volantem nemá co dělat. Tady se jen dva majitelé supersportů vydali na městskou vyjížďku a lehce u toho spolu špásovali. Taková hra drahé a rychlé kočky se stejně naladěnou myší. Těmi dvěma auty jsou Lamborghini Aventador a Ferrari 458 Speciale Aperta, tedy dva italští konkurenti, kterým právě v úzkých uličkách báječně vynikne jejich zvukový projev.

Když ale ti dva dojedou na křižovatku, vyšlehne v jeden moment z Aventadoru pořádný plamen. Řidič Ferrari chvíli jen zděšeně křičí, ale nakonec se mu podaří zařadit zpátečku a plamenům uhnout. Ne, že by snad Lamborghini zapálilo tak rychle přední část Ferrari, ale asi byste také nechtěli mít ožehnutý lak v hodnotě Škody Fabia.

Těžko říct, co za tak velkou liškou z výfuku stálo. Mohlo to být nespálené palivo, neoriginální výfuk nebo prostě nějaký technický problém. Právě Lamborghini má občas s hořením potíže, a tak bychom se tomu vlastně ani nedivili. Bohužel ale nevíme, jak celá situace skončila. Můžeme jen doufat, že dobře pro oba a že to od řidiče Aventadoru byl jen žert.

reklama

reklama