McLaren hledá testovací jezdce. Stačí praxe z videoher

Chcete práci snů? Můžete ji mít a nepotřebujete ani žádnou velkou praxi – automobilce McLaren prý stačí zkušenosti z počítačových her. Vítěz výběrového řízení dostane exkluzivní kontrakt na jeden rok.
McLaren hledá testovací jezdce
McLaren hledá testovací jezdce
McLaren

Výběrové řízení probíhá jako celosvětová soutěž pro všechny nadšence do videoher. Jen jediný vítěz může pak získat pozici testovacího pilota velmi speciálního závodního simulátoru. McLaren chce jen toho nejlepšího a nejzkušenějšího hráče videoher, kterého bude vybírat společně se společností Logitech.

Ta už se hezkých pár let zabývá výrobou a hlavně vývojem herního příslušenství a nespokojí se s málem. Prvních šest vybraných hráčů vybere tým herních expertů a další čtveřice se do fiále dostane díky chystané online aplikaci letos v létě. Následně budou všichni pozvání do technologického centra ve Wokingu na závěrečný a prý velmi náročný pětidenní pohovor. Veškeré informace a možnost přihlášení se do výběrového řízení najdete zde.

Vítěz pak získá roční smlouvu s McLarenem a bude se podílet na vývoji a testování závodních her. Jestli tohle není práce snů, tak potom co? :)

reklama