Mercedes ukázal dvě exkluzivní edice pro třídu G

Legendární Géčko je možná skvělý offroad, většinu majitelů ale stejně nejvíc zajímá to, jak dobře jejich auto vypadá zvenku a kolik drahé kůže je uvnitř. Právě ti teď mají dvě skvělé příležitosti, jak utratit nějaké peníze navíc.
Speciální edice pro Mercedes třídy G.
Speciální edice pro Mercedes třídy G.
Mercedes-Benz

reklama

První speciální edice se jmenuje jednoduše Edition a je k dispozici pro verze s naftovým šestiválcem G350d a benzínovým osmiválcem G500. V prvním případě vyjde auto v Německu na necelé 3 miliony včetně daně, ve druhém pak na tři a čtvrt milionu. Na první pohled zaujme pro třídu G trochu neobvyklou výraznou barvou Designo Magma Red, na výběr je však také méně křiklavá Designo Mystic White nebo Obsidian Black. Kola AMG s pěti paprsky obouvají pneumatiky o rozměru 275/55.

Hranatý Mercedes za cenu domu

Uvnitř najdete kůži Nappa s červeným prošíváním na sedadlech i volantu, červené bezpečnostní pásy, luxusní lakované plochy a spoustu doplňků z příplatkových balíčků Exclusive, Sport a Chrome.

K dispozici je však také verze Exclusive Edition, a to pro vrcholné modely G63 AMG (za 4,4 milionu korun) a G65 AMG (přes 7,7 milionu korun). Speciální šedý lak se jmenuje AMG Monza Grey Magno a k jinému autu ho nedostanete. Pod autem je navíc kryt z nerezové oceli. Kola mají 21 palců, dvoubarevný interiér je opět plný prvotřídní kůže a nechybí ani karbonové prvky.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!