Na tajný sraz supersportů přijelo i Bugatti Chiron

Velká Británie je plná supersportů a luxusních aut, které jejich majitelé větrají jen málokdy. Pozvánku na tajný sraz jich ale s chutí přijalo opravdu dost. A přijel i první britský Chiron.
Na tajný sraz supersportů přijelo i Bugatti Chiron
Na tajný sraz supersportů přijelo i Bugatti Chiron
Supercar Driver

reklama

Na akci s názvem Secret Supercar Meet přijelo 210 superaut v celkové hodnotě v přepočtu zhruba 1,6 miliardy korun. Už jen proto je jasné, že šlo o vskutku mimořádnou akci. Pozitivní přijetí tohoto srazu dokazuje také to, že dorazil i první hrdý majitel Bugatti Chiron ve Velké Británii. A logicky byl středem pozornosti a svým způsobem i ozdobou srazu.

Ačkoliv je video, které pro vás máme, velmi zajímavé, doslova dechberoucí je hlavní fotografie, která zachycuje všechny účastníky akce. Kdyby ji někdo zarámoval, klidně bychom si ji pověsili nad postel a před usnutím se modlili k automobilovým bohům, aby nám alespoň jedno to krásné auto přinesli. :)

A řekněte, že vy byste se nemodlili. Na akci totiž přijely doslova skvosty jako Ferrari F12 TDF, 599 GTO, 458 Speciale, Porsche 911R, McLareny MSO HS, Formule 1 z roku 2011 stáje Sauber Ferrari, Lamborghini Aventador SV nebo třeba Ferrari 360 Challenge Stradale. No, není to nádhera? Ještě doplníme, že na této akci proběhla i sbírka peněz na dětský hospic v Bluebell Wood a vybráno nakonec bylo přes 13 tisíc liber, tedy asi 418 tisíc korun.

reklama

reklama