Návrat klasiky. Populární Škoda Octavia jako kabrio

V padesátých a šedesátých letech se Škoda mohla pochlubit fantastickým kabrioletem založeném na modelu Felicia. Od té doby nic podobného nepředstavila. A přitom by jí podle některých kabriolet opravdu prospěl.
Nová ŠKoda Octavia kabriolet
Nová ŠKoda Octavia kabriolet
Theophilus Chin

reklama

Na tom, že by škodovka do světa vypustila auto bez střechy, se asi v brzké době nic nezmění a tak si my, příznivci jízdy „nahoře bez“, musíme vystačit s rendery takových vozů. A musíme říct, že v některých případech vskutku povedenými rendery!

Škoda Superb Cabrio

Nová Škoda Superb jako kabriolet!

Například poslední verzi Škody Octavia si vzal do parády slavný grafik, který si říká Theophilus Chin. Jeho práci jistě znáte. Však už jsme vám ji ukazovali na renderu Škody Superb právě ve verzi cabrio. Jak tehdy, tak dnes je to vskutku mistrovsky odvedená práce. Theophilus ale zjevně také není příznivcem nových dělených světel, protože jeho render má světla „klasická“. Upřímně přiznáváme, že kabriolet se šípem ve znaku by se nám líbil. Obzvlášť, pokud by vypadal alespoň z půlky tak, jako tyto obrázky.

Theophilus Chin ale není jediný, který se rendery a grafickými návrhy škodovek bez střechy zabývá. Pár jsme jich pro vás našli a upřímně přiznáváme, že i Octavia RS ve verzi kabrio vypadá absolutně fantasticky. Líbila by se vám nějaká podobná letní verze od domácí automobilky?

[[nid:]]

reklama

reklama