Nejdražší dům v Beverly Hills je na prodej i se zlatými superauty

Pokud milujete luxus a jedinečnost a na kontě máte přebytečných pár miliard, máme pro vás tip, kam investovat. Jen se budete muset odstěhovat do Beverly Hills.
Zlaté Lamborghini Aventador
Zlaté Lamborghini Aventador
hiltonhyland.com

reklama

Prodej nemovitostí není nic jednoduchého, a tak se realitní agentury snaží, seč můžou, aby se nějak odlišily od ostatních nabídek. Rozvěsit fotky na realitních serverech je dnes málo a v případě luxusní rezidence, jako je tato, to prostě chce něco jiného. Něco velmi speciálního a originálního.

Toho se držela společnost Hilton&Hyland, která má na starosti prodej velmi speciálního domu, kterému se říká Opus. Jeho majitelem je hollywoodský producent Nile Niami, který si ho nechal postavit teprve před nedávnem. Protože Nile dělá u filmu, rozhodl se svůj dům ve spolupráci s realitní společností nabídnout formou videa, které má prý vyprávět příběh Kleopatry.

Zlato, sexy holky a drahá auta

Ten tam sice nevidíme, ale vidíme krásné, do zlata oděné slečny, které vás provedou vskutku exkluzivním prostředím. V domě nechybí podlahy značky Roberto Cavalli, kasino, dva bazény, wellness centrum, 15sedadlový kinosál s prvotřídním ozvučením JBL Synthesis Audio, dva bary s luxusní vinotékou, supermoderně zařízená kuchyň s kávovarem, který se dá ovládat iPadem, sochy ze zlata a mnoho dalšího. Vila má celkovou užitnou plochu 74 čtverečních stop, tedy více než 6800 m2.

Už vám je asi jasné, že tohle nebude za hubičku. Obzvlášť, když jsou součástí domu ta dvě skvělá auta oděná do zlatého kabátu, tedy Lamborghini Aventador a Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé. K tomu majitel přihodí i pár na zakázku postavených motorek. No a co za to? Sedněte si. Cena je stanovena na rovných 100 milionů dolarů, tedy 2,5 miliardy korun. A důvod prodeje? Dotyčný producent chce noblesnější a větší bydlení. Tohle je prý málo…

reklama

reklama