Nejhezčí auto ze Ženevy? Asi Volvo

Dejte na nás, tohle auto bude nejhezčí na celém ženevském autosalonu. Možná najdete divočejší, silnější, odvážnější nebo usedlejší, ale my říkáme, že Volvo Concept Estate má tohle všechno.
Volvo Concept Estate
Volvo Concept Estate
VOlvo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jsme vám představovali tohle auto přikryté velkým černým pršipláštěm. Ale nic jsme vám o něm říct nemohli, protože opravdu se odhalí až na výstavní ploše. Volvo se ale rozhodlo, že čekat nebude. A tady je. Je to fantastický shooting brake, který vychází z konceptu kupé z autosalonu ve Frankfurtu.

Takže vlastně všechny prvky jsou stejné, jen ta záď je o kus větší a prostornější. A moc, ale moc jí to sluší. Víc místa v kufru a na zadních sedadlech by jistě zákazníci ocenili. Jenže tohle je zatím jen koncept. Ale co vám můžeme říct jistě – podívejte se na přístrojovou desku. Ta je ukázkou toho, jak budou vypadat přístrojovky v dalších nových sériových modelech Volva. Počínaje XC90. A jestli to j opravdu tak, jak říkají, tak to bude opravdu pecka – ohromný displej na středovém tunelu zcela nahradí tlačítka.

Co bude pohánět auto, zatím nevíme. Podle zpráv by to mělo být něco z jejich nové řady motorů Drive-E. Jde o nové čtyřválce, které by měly disponovat výkony od 90 do 170 kW u naftových verzí a 104 až 225 kW u verzí benzínových.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama