Nejhorší den v životě. Kabriolet skončil plný...

Když se to stane v nějaké bláznivé americké komedii, je to docela legrace. Když se vám to ale stane ve skutečnosti, máte zničené auto, zničené oblečení a pořádně zničený výlet.
Kabriolet plný hnoje není jen výjev z filmových komedií.
Kabriolet plný hnoje není jen výjev z filmových komedií.
Polizei Dachau

reklama

Těžko říct, jestli se tomuto německému řidiči máme smát, nebo ho litovat. Záleží hlavně na vaší představivosti a míře škodolibosti. Majitel Renaultu Megan ve verzi kabriolet vzal svou čtrnáctiletou dceru na krásný výlet do přírody nedaleko Mnichova. Jenže místo sluníčka a vůní přírody zažili to vůbec nejhorší, co se řidiči auta bez střechy může stát – snad jen s výjimkou čelní srážky s kamionem.

Když totiž v jednu chvíli zastavili u krajnice, objevil se traktor s přívěsem, jehož řidič provedl prudký vyhýbací manévr. Není jasné, zda to bylo kvůli kabrioletu zaparkovanému v nepřehledném místě nebo byl důvodem někdo jiný. Podle německých policistů byl nicméně výsledek zničující. Náklad močůvky ve špatně zajištěné cisterně se uvolnil a nebohá posádka Renaultu schytala plnou dávku.

Karoserie samotná sice nebyla nijak poškozena, i tak však na voze vznikla totální škoda – jeho vyčištění od zápachu je prý v podstatě nemožné. Snad totéž neplatí i pro řidiče a jeho dceru.

reklama

reklama