Nejvtipnější pomsty za špatné parkování

Pro některé je parkování disciplínou, která je buď nad jejich síly, nebo trpělivost. Svá auta tak prostě nechají tam, kam zrovna přijedou. To s sebou ale nese riziko v podobě zlomyslné odplaty od těch, které takové chování štve.
Nejvtipnější pomsty za špatné parkování
Nejvtipnější pomsty za špatné parkování
Internet Archive

reklama

Pomsta může být sladká, ale nic se nemá přehánět. Je to jen pár dnů, kdy jsme vám ukazovali dost nevhodnou reakci na ne úplně šťastně zaparkované auto. Tehdy řidič, kterému to vadilo, špatně parkující auto do vyznačeného místa prostě natvrdo natlačil svým offroadem. Tak přesně to je dle nás už reakce za hranou. Mnohem vtipněji a hlavně nápaditěji na to šli tací, kteří špatně zaparkovaná auta prostě jen obestavěli popelnicemi, nákupními vozíky nebo je jen zablokovali svými auty tak, aby dotyčný řidič musel počkat, než bude moci odjet.

Hodně nás baví i návod na parkování s podrobným nákresem, který jedno špatně zaparkované auto dostalo za stěrač. To totiž muselo dát docela práci. J Galerie ale nabídne i přehlídku těch, ke kterým pomsta ještě nedošla. Ale karma si je jistě najde příště. Platí totiž stejné pravidlo, jako s tou pomstou, tedy všeho s mírou. Je možné občas zaparkovat tak trochu nevybíravě, ale nikdy bychom u toho neměli nikomu překážet nebo někoho ohrožovat. A zjevně i tací se najdou…

reklama

reklama