Olsson vyměnil lambo za Rolls-Royce. Bude pěkně divoký!

Symbol luxusu v maskáčích a s rakví na střeše? Už se nemůžeme dočkat! Slavný lyžař Jon Olsson má posledních pár měsíců napilno - nejdříve si pořídil a upravil Lamborghini Huracán, pak na chvilku osedlal českou Pragu a teď se opět rozhodl přezbrojit.
Render možné podoby nového Rolls-Royce Jona Olssona
Render možné podoby nového Rolls-Royce Jona Olssona
Bengala Future Photography

reklama

Vozový park Jona Olssona nikdy nebyl nudný, pomalý a už vůbec se o něm nedá říct, že by byl stereotypní. Tenhle sportovec má hodně peněz a naštěstí i dobrý vkus, což už několikrát dokázal. Třeba právě svým posledním projektem, který stál na základech Lamborghii Huracán. To koupil, nechal parádně upravit, trochu pojezdil a nakonec i prodal. Otázkou posledních několika pár týdnů tak bylo, co si pořídí místo italské placky.

 

Mluvilo se o tom, že si chce pořídit luxusní Rolls-Royce, ale tak nějak to nikomu k Jonovi nešlo. On, milovník rychlosti vyšroubované do maxima, že by si pořídil majestátní Rolls-Royce? No, je to tak. Volba padla na „malý“ Wraith a díky tomu, že má Jon v oblibě YouTube, se můžeme podívat, že ho opravdu koupil a dokonce i na to, jak taková koupě auta v hodnotě rodinného domu proběhla. Teď už jen počkat, jakými úpravami nový přírůstek do Jonovy garáže projde. S maskáčovým polepem počítáme, ale určitě se můžeme těšit na mnohem víc!

reklama

reklama