Opilec usnul na autě, nepozorný řidič s ním ujel 20 kilometrů

Jak často se díváte do zpětných zrcátek? Pokud jen málokdy, tento neuvěřitelný příběh se šťastným koncem berte jako varování. Kdo ví, kdy nějaký opilec usne na vašem autě.
Tvrdý spánek opilého muže nepřerušil ani výlet na kapotě auta.
Tvrdý spánek opilého muže nepřerušil ani výlet na kapotě auta.
Fox 13 Memphis

reklama

"Pane řidiči, víte, že máte na kufru lidské tělo?" Přesně tuhle bizarní otázku dostal od policistů z amerického Memphisu řidič Carl Webb. Podle svých slov v té chvíli nevěřil vlastním uším a policisté zase nejspíš nevěřili vlastním očím, když kolem nich projel více než stokilometrovou rychlostí jeho Ford Taurus se spokojeně spícím mužem před zadním sklem.

Když musíš, tak musíš

Postarší pár se údajně vracel z večeře, a protože už bylo po setmění, nevšiml si, že si z kufru jejich auta udělal postel společensky hodně unavený muž. Neprobudil ho ani rozjezd auta, které následně ujelo celých 14 mil, tedy přes 22 kilometrů. Nejen městem, ale i po státní silnici. Je skoro neuvěřitelné, že se muž na kufru bez jakékoliv snahy udržel. Podle Webba ho nejspíš zachránil specifický výstupek na hraně kufru velkého Fordu.

Z tvrdého spánku se ho ostatně dlouho nedařilo dostat ani samotným policistům, a když už se to povedlo, byl namol opilý muž dokonale zmatený. V každém případě si snad příště dají větší pozor oba, protože takový zážitek rozhodně nevypovídá nic dobrého ani o pozornosti řidiče.

reklama

reklama