Opilí a zkouření dělníci udělali obrovský průšvih v BMW

Škodu za desítky milionů korun způsobila dvojice namol opilých a navíc zkouřených dělníků BMW. Ti šli do práce rovnou z večírku a vzhledem k jejich stavu jim zřejmě nedošlo, že to není moc dobrý nápad...
Opilí a zkouření dělníci udělali obrovský průšvih v BMW
Opilí a zkouření dělníci udělali obrovský průšvih v BMW
BMWblog

reklama

K incidentu došlo už začátkem března, ale teprve teď automobilka ví, na kolik jí tento hloupý nápad dvou opilců přijde. Škoda byla vyčíslena na částku v přepočtu 27 milionů korun. Podle dostupných informací se dvojice montážních dělníků, kteří pracovali v oddělení montáže výfuků, dostavila v dost bídném stavu. Podařilo se jim chvíli pracovat, nicméně v polovině směny oba zkolabovali.

Musela proto pro ně přijet záchranná služba a automobilka byla nucena na 40 minut zastavit výrobní linku. Jeden z nich dostal okamžitou výpověď a druhý byl prý přesunut na jiné pracovní místo. Zatím nikdo ze zástupců automobilky nepotvrdil ani nevyvrátil, jestli bude BMW po obou výtečnících škodu vymáhat. Dá se ovšem předpokládat, že ano. Oba si tak slušně „vydělali“. I kdyby byli pojištění, těžko se s nimi nějaká pojišťovna bude bavit, když takovou škodu způsobili pod vlivem alkoholu i drog.

reklama

reklama