Osmiletý kluk se naučil řídit z YouTube. Tipnete si, kam jel?

Když si nějaký teenager bez dovolení půjčí auto rodičů, často to končí nehodou a zdemolovaným vozem. Jeden osmiletý kluk však tuto disciplínu zvládl naprosto ukázkově.
Na YouTube najde šikovné dítě návod na cokoliv. Třeba na řízení auta.
Na YouTube najde šikovné dítě návod na cokoliv. Třeba na řízení auta.
iStock

reklama

Na YouTube najdete názorný návod úplně na všechno a dnešní mladá generace má internet v malíčku. Teoreticky se tak i malé dítě může s trochou trpělivosti naučit v podstatě cokoliv. Stejně jako osmiletý kluk z amerického státu Ohio, který minulý víkend vyvezl svou čtyřletou sestru na výlet bez rodičů. Podle tamních policistů se s pomocí internetu na vše pečlivě připravil a jeho výkon je tak vlastně docela obdivuhodný.

Bez problémů zvládl nejen rozjezd, v čemž mu jistě pomohla i automatická převodovka v otcově služební dodávce, ale také následnou jídzu. Celkem projel čtyři křižovatky, jeden železniční přejezd, několik pravotočivých a jednu levotočivou zatáčku. Po celou dobu pečlivě dodržoval veškeré dopravní předpisy a nikoho neohrozil.

Cheesburger, prosím!

Cílem výpravy obou dětí byla nedaleká restaurace McDonald's a sebevědomý mladý řidič zamířil rovnou k okénku pro auta drive-thru. Objednal si prý cheesburgery, kuřecí kousky a hranolky. Osmiletý kluk za volantem samozřejmě neunikl obsluze restaurace, ta však celou věc považovala za kanadský žertík a údajně předpokládala, že rodiče se schovávají vzadu v dodávce. Rodinu tak zalarmoval až známý, který v restauraci zrovna byl.

Mise byla každopádně úspěšná. Při čekání na rodiče, kteří prý během nedělního odpoledne doma usnuli a zmizení auta si nevšimli, si obě děti mohly vychutnat svojí vysněnou nezdravou večeři. Tak snad se tomu klukovi nedostane do rukou video s návodem na pilotování letadla.

reklama

reklama